Kochani Nauczyciele. Bądźcie wciąż z nami!

  Takie przesłanie towarzyszyło tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie zorganizowali program artystyczny na wesoło. Odbył się turniej towarzyski nauczyciele kontra uczniowie pod hasłem „Pokoleniowe potyczki” oraz koncert życzeń dla gości, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: pan wiceprezydent Michał Pierończyk, prezes Klubu Sportowego „Pogoń” – pan Mikołaj Maślanka, pani Barbara Dworak, emerytowani nauczyciele oraz rodzice. Wśród wykonawców znaleźli się uczniowie klasy III szkoły podstawowej, Julka Pinkosz  i Klaudia Ryguła z klasy VII oraz uczniowie gimnazjum: Julka Gleba, Bartek Gawron, Roksana Przewdzing i Anna Tabaszewska  z III b, Dawid Brodziak Natalia Kotlorz, Natalia Miler, Mateusz Węgrzyk  z II b, Karolina Ciska, Antek Heinrich, Joanna Kosiak, Karolina Nawrat, Angelika Sławik  i Paulina Wojcieszek z II c oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Marii Wiśniowskiej. Szczególny aplauz widowni wywołał występ uczniów klasy III szkoły podstawowej, którzy pod kierunkiem         p. Danuty Danielczok zaprezentowali piosenkę – dedykację „Bo ty się boisz myszy” oraz taniec współczesny. Program przygotowały p. Anna Szarwark i p. Ewa Zieleźnik.