Współpraca z Miejskim Przedszkolem nr 4 w Rudzie Śląskiej

Szkolne Koło Wolontariatu kontynuuje współpracę z Miejskim Przedszkolem nr 4.

W środę, 25.X wolontariusze organizowali dla maluchów wspólne zabawy i prace plastyczne.

Spotkanie minęło w radosnej atmosferze a następne już wkrótce 😊

Do zobaczenia 🤗

Grudzień 2023 🙂

Grudzień to niezwykły czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

13 grudnia uczniowie i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu mieli okazję uczestniczyć w pięknym, przedświątecznym spotkaniu z przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Misia Uszatka.
Nie zabrakło ulubionych gier, zabaw oraz ciekawych prac plastycznych.
Na koniec przedszkolaki zostały obdarowane słodkimi upominkami od Świętego Mikołaja 🧑‍🎄🧑‍🎄🎁🛍️

Nasze działania 🙂

Nasi wolontariusze jak zawsze zwarci i gotowi na środowe spotkanie z wychowankami przedszkola nr 4 im. Misia Uszatka w Rudzie Śląskiej. Głowy pełne pomysłów na ciekawe zabawy, gry oraz prace manualne. Ogromną radość sprawia im każde spotkanie z młodszymi kolegami/ koleżankami.

Przedświąteczne spotkanie <3

20 marca 2024

Przedświąteczne spotkanie naszych wolontariuszy z wychowankami miejskiego przedszkola nr 4 im. Misia Uszatka obfitowało w wiele niespodzianek i atrakcji. Szczególne podziękowania kierujemy do pani dyrektor mgr Ewy Czerwiński oraz koordynatora wolontariuszy pani mgr Moniki Czoik-Nowickiej za zaangażowanie i stałą współpracę między szkołą i przedszkolem. Jesteśmy mile zaskoczeni niespodziankami przygotowanymi przez przedszkolaków z nauczycielami. Na nadchodzące Święta życzymy wszystkim dużo radości i czasu spędzonego w gronie najbliższych. Wesołego Alleluja!!!