WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W SZKOLE I W KLASIE 1A

28 listopada przedszkolaki z Przedszkola nr 4 zawitały do naszej szkoły, gdzie w auli czekał na nich Pan dyrektor z misiami i ciepło ich powitał. Uczniowie z klasy 3a zaprezentowali swoje umiejętności: tańce, wiersze oraz piosenkę. Następnie Pan dyrektor zaprosił dzieci do biblioteki na wystawę książek o misiach i podziwianie prac plastycznych o misiach. Po tym zwiedzaniu przedszkolaki przyszły na zajęcia otwarte do klasy 1a. Uczniowie powitali młodszych kolegów ,,W krainie misia pluszowego” prezentując swojego misia oraz mówiąc wiersze- wierszyki, śpiewając piosenki o misiach, rozwiązując quiz i dokonując wyboru najpopularniejszego misia w Polsce. Przedszkolaki poznali historię misia pluszowego, pocieszali smutnego misia degustując się miodkiem wielokwiatowym, spadziowym i lipowym. Osłodzili sobie czas pobytu ,,misiami bezowymi”, które były pyszniutkie. Na pożegnanie każdy uczeń klasy 1a wręczył Misia Uszatka na patyku, które wykonali uczniowie klasy 3a. Dzieci z przedszkola za miłą gościnę w klasie 1a podziękowały i wręczyły pierwszakom medale Misia Uszatka.