Menu +

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH II SEM. 2018/19

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

II SEM. 2018/19

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć , np.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawczekoła
zainteresowań, wyrównywanie szans, itp.

Dzień i
godzina prowadzenia

Dorota
Paczyńska

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

INTERBLOK III B

CZWARTEK 7.10-7.55

PIATEK 14.40-15.25

Anna
Szarwark

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

WYRÓWNYWANIE SZANS

WTOREK 14.50-15.35

CZWARTEK
13.45-14.30

Maria
Wiśniowska

CHÓR SZKOLNY

PIĄTEK 13.45-14.30 i 14.40-15.25

Teresa Czerwińska

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

KÓŁKO MATEMATYCZNE

PONIEDZIAŁEK 13.45-14.30 (kl. 4-5)

PONIEDZIAŁEK
14.40-15.25 (kl. 7)

Janina
Bienek

KOŁO PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI

PONIEDZIAŁEK
14.40 – 15.25

Joanna Chawińska

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

WTOREK
14.40-15.25

Ewa Zieleźnik

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (GD)

KÓŁKO JĘZYKA POLSKIEGO

 

WTOREK 7.10 – 7.55 (4A)

PONIEDZIAŁEK 7.-10 -7.55 (3C)

ŚRODA 7.10-7.55 (7A)

PONIEDZIAŁEK
13.40-14.30 (4A)

Aneta Pańczak

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

INTERBLOK IIIB

PIĄTEK 14.40-15.25

WTOREK 4 LEKCJA

Anna Połap

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

ŚRODA 14.50-15.35

Janina Wanot

WOLONTARIAT

PONIEDZIAŁEK
13.45-14.30

Katarzyna
Cichoń

KÓŁKO J.NIEMIECKIEGO

WTOREK
14.40-15.25

Weronika
Mruk -Kujawa

WYRÓWNYWANIE SZANS

PONIEDZIAŁEK 15.40-16.25

Krystyna
Koziołek

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

CZWARTEK
12.40-13.40

Joanna
Marek

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

WYRÓWNYWANIE SZANS

WTOREK 7 LEKCJA

PIĄTEK 14.40

Katarzyna
Pietrzak

WYRÓWNYWANIE SZANS

PONIEDZIALEK 13.00-14.30

ŚRODA
13.00-14.30

 

Renata Waldera

KÓŁKO
LOGOPEDYCZNE

ŚRODA 14.40 – 15.25

PIATEK
8.00-8.45

Ewa Dukić

KÓŁKO GEOGRAFICZNE

WTOREK
14.40-15.25

Małgorzata
Łanowy

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE kl. 1

ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE kl. 2

ŚRODA 11.55-12.40

CZWARTEK 14.45-15.30

PIĄTEK 14.10-14.55

Grażyna
Szklarz

ZAJĘCIA SPORTOWE

PONIEDZIAŁEK
14.40-15.25

Ewa Gąsior

ZAJĘCIA KOMPENSACYJNE, SPORTOWE

ŚRODA
15.40

Robert
Włodarski

KÓŁKO TECHNICZNE

PONIEDZIAŁEK
13.00-13.45

Danuta

Danielczok

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

PIĄTEK 11.50-12.35

CZWARTEK
13.45-14.30

Danuta

Idkowiak

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

ZAJĘCIA SPORTOWE (GD)

ZAJĘCIA REGIONALNE

WTOREK 11.50-12.35

CZWARTEK 12.30-14.00

PONIEDZIAŁEK
13.00-14.40 (co 2 tygodnie)

Mariola Borzucka

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE(GD)

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE 2A

PONIEDZIAŁEK 8.00-8.45

ŚRODA 8.00-8.45

ŚRODA
8.55-9.40

Anna Glados

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE (ZDW)

KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WTOREK 13.55-14.40

ŚRODA 13.45-14.30

Katarzyna Sroka

KÓŁKO PLASTYCZNE

PIĄTEK
13.45-14.30