Menu +

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH I SEM. 2018/19

 

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć , np.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

– koła zainteresowań, wyrównywanie szans, itp.

Dzień i godzina prowadzeni

Dorota Paczyńska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

interblok iii b

CZWARTEK 7.10-7.55

PIATEK 14.40-15.25

Anna Szarwark

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

Wyrównywanie szans

WTOREK 13.45 14.30

CZWARTEK 13.45-14.30

Alicja Kiołbasa

KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

PIĄTEK 14.40-15.25

Maria Wiśniowska

CHÓR SZKOLNY

ŚRODA 14.14-15.25

PIĄTEK 13.45-14.30

Teresa Czerwińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

KÓŁKO MATEMATYCZNE

PONIEDZIAŁEK 13.45-14.30

WTOREK  13.45-14.30

Janina Bienek

KOŁO PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI

PONIEDZIAŁEK 14.40 – 15.25

Joanna Chawińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

 

WTOREK 14.40-15.25

Ewa Zieleźnik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (gd)

KÓŁKO JĘZYKA POLSKIEGO

 

WTOREK 7.10 – 7.55

PONIEDZIAŁEK 7.-10 -7.55

ŚRODA 7.10-7.55

Aneta Pańczak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

 

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE

PIĄTEK 14.40-15.25 LUB CZWARTEK 13.45-14.30

W UZGODNIENIU Z UCZNIAMI

Anna Połap

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

INTERBLOK III B

ŚRODA 14.40-15.25

PIATEK 14.40-15.25

Janina Wanot

WOLONTARIAT

 

PONIEDZIAŁEK 13.45-14.30

Katarzyna Cichoń

 

KÓŁKO J.NIEMIECKIEGO

WTOREK LUB CZWARTEK 14.40-15.25

Weronika Mruk -Kujawa

Wyrównywanie szans

E-TWINNING, DBI

 

PONIEDZIAŁEK 15.40-16.25

W UZGODNIENIU Z UCZNIAMI

Krystyna Koziołek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

 

PONIEDZIAŁEK 13.45-14.30

Joanna Marek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

WYRÓWNYWANIE SZANS

 

ŚRODA 13.45 – 14.30

CZWARTEK 14.40 – 15.25

Katarzyna Pietrzak

Wyrównywanie szans

 ŚRODA  13.45-14.30

 

Renata

Waldera

KÓŁKO LOGOPEDYCZNE

ŚRODA 14.40 – 15.25

PIATEK 8.00-8.45

Ewa Dukić

KÓŁKO GEOGRAFICZNE

 

WTOREK 14.40-15.25

Małgorzata Łanowy

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

 

PIATEK 11.50-12.35

Grazyna Szklarz

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

PONIEDZIAŁEK  14.40-15.25

Ewa Gąsior

Zajęcia kompensacyjne

WTOREK 13.40-14.25

Robert Włodarski

KÓŁKO TECHNICZNE

 

WTOREK 13.45-14.30

Danuta

Danielczok

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

PIĄTEK 11.50-12.35

CZWARTEK 13.45-14.30

Danuta

Idkowiak

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

Zajęcia SPORTOWE (gd)

WTOREK 12.50-13.35

Mariola Borzucka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

Zajęcia ARTYSTYCZNE(gd)

CZWARTEK 11.50-12.35

ŚRODA 8.00-8.45

Anna Glados

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (zdw)

KÓŁKO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

CZWARTEK 13.45-14.30

ŚRODA 13.45-14.30

 

Katarzyna

Sroka

KÓŁKO PLASTYCZNE

 

 

PIATEK 13.45-14.30