Menu +

Autor: Biblioteka

KONKURSY ARTYSTYCZNE: o tytuł „Ślonzoka SP 22” oraz piosenki „Śląskie śpiewanie” podczas Święta Patrona

W ramach Święta Patrona w czytelni biblioteki szkolnej odbyły się 2 konkursy artystyczne: o tytuł „Ślonzoka SP 22” oraz piosenki „Śląskie śpiewanie”.  Uczestnicy obu konkursów wykazali się ogromnym zaangażowaniem, odwagą i zaprezentowali wysoki poziom swoich popisów. Jury ma ciężki orzech do zgryzienia, a burzliwe dyskusje między jej członkami wciąż trwają. Ogłoszenie wyników tuż przed świętami.

AKCJA CHARYTATYWNA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” Dekorowanie pierników.

Akcja została przeprowadzona w naszej szkole po raz kolejny. Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie rodzicom z dziećmi. Warsztaty z pewnością wzmocniły więzy rodzinne oraz przybliżyły atmosferę Świat Bożego Narodzenia. Gotowe pierniczki zostały spakowane i przekazane chorym z Parafii Św. Pawła w ramach świątecznych odwiedzin. W tym dniu przygotowywano również fanty do koła fortuny na obchody […]

Andrzejki w „Mateczniku”

29 listopada klasy: 1A, 1B, 2A, 2B, 4A i 4B wraz z wychowawczyniami wybrały się do Rudy, do Osiedlowego Domu Kultury „Matecznik” na zabawę andrzejkową. Dzieci tańczyły przy Macarenie, Umbrelli, Numa – Numa i innych modnych utworach. Organizatorzy nie zapomnieli również o smacznym poczęstunku.