Menu +

Przygotowania do Święta Patrona.

                    ORGANIZACJA ŚWIĘTA PATRONA 2018

 

   8 00 – KONKURS wiedzy o patronie dla drużyn klas IV i V  w formie odczytywania kodów QR.

 

   8 00  – KONKURS wiedzy o Patronie dla klasy VII – escape room,

   8 00 –  KONKURSY ARTYSTYCZNE dla uczestników z wszystkich klas:

 

  • o tytuł „Ślonzoka SP 22”- czytelnia,
  • piosenki „Śląskie śpiewanie”– czytelnia,

 

  9 15 – 10 15 – AKADEMIA dla klas: I a, I b, II a, II b, IV a, IV b, IV c, (aula).

 

   9 15 – 10 15 –  klasy:   V a, V b, VII a, VIII a, III a, III b, III c –przygotowanie: ilustracji do wybranej postaci z berow i bojek śląskich, projektu kostiumu dla wybranej postaci historycznej, kartki z książki kucharskiej (w salach lekcyjnych na parterze i I piętrze według wykazu poniżej) oraz kramu w wyznaczonym miejscu na I piętrze.

               

 10 30 – 11 30 – AKADEMIA dla klas V a, V b, VII a, VIII a, III a, b, c (aula):

 

  • część oficjalna,
  • występ zespołu Tacy sami,
  • program artystyczny,
  • Prezentacja modeli, czyli konkurs na projekt kostiumu dla wybranych postaci historycznych
  • ogłoszenie wyników konkursów wiedzy.

 

  10 30 – 11 30 –  klasy: I a, I b, II a, II b, ,IV a, IV b, IV c – przygotowanie: portretów wybranych postaci z  berów i bojek śląskich, przygotowanie ilustracji do wybranej postaci, kartki z książki kucharskiej (w salach lekcyjnych na parterze  i I piętrze według wykazu poniżej) oraz kramu w wyznaczonym miejscu na I piętrze.

 

11 30 – KIERMASZ ŚLĄSKICH POTRAW/ OBIAD.

 

11 30 – KOłO FORTUNYNIESPODZIANKA PRZYGOTOWANA PRZEZ RODZICÓW.