Menu +

Migawki z XXV Jubileuszowego Szkolnego Festiwalu Teatralnego.

Przesłuchania teatralne już za nami! 1 i 2 kwietnia odbywały się prezentacje sztuk przygotowanych przez zespoły teatralne poszczególnych klas. Mogliśmy podziwiać spektakle:

1 kwietnia:

 • „Czymu Pyjter chcioł zostać fojermanym” – kl. I b,
 • „Kaczka dziwaczka” – kl. II a,
 • „Kopciuszek”- kl. I a,
 • „Imieniny słonia” – kl. II b,
 • „Boski kasting” – sztuka autorska kl. VIII a,
 • „Bajeczki z morałem” – kl. VII a,
 • „Romeo i Julia na nowo” – kl. III a gimnazjum.                                                                                                                         2 kwietnia:
 • „Szkoła uczuć” – kl. III c gimnazjum,
 • „Złota góra” – kl.IV c,
 • „Dwie siostry” – kl. IV b,
 • „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” – kl. IV a,
 • „Na Olimpie” – kl. V b,
 • „Kopciuszek” – kl. V a.                                                                                                                                                                    Należy podkreślić, że wszystkie zespoły z wielkim zaangażowaniem przygotowały swoje przedstawienia        i prześcigały się w pomysłach na kostiumy, scenografię i oprawę muzyczną. Komisja oceniająca ma twardy orzech do zgryzienia, bo poziom prezentacji  był bardzo wysoki.                                                                                       Do zobaczenia na Gali Teatralnej 9 maja 2019 roku.