Uczniowie klas: VII i VIII na wycieczce w Krakowie.

Dzisiaj uczniowie klas: VII i VIII po opieką pań: Anny Janczewskiej – Połap i Ewy Zieleźnik udali się na jesienną wycieczkę do Krakowa, w czasie której zwiedzili Collegium Maius, kościół akademicki pod wezwaniem św.Anny, podziwiali ołtarz Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej oraz przepiękne witraże Satnisława Wyspiańskiego w kościele św. Franciszka. Na trasie spaceru po mieście był Rynek, ulice: Bracka, Sienna, Floriańska oraz Zaułek Czartoryskich. Następnie w Teatrze Starym im. Heleny Modrzejewskiej uczniowie uczestniczyli w warsztatach, które okazały się dla nich bardzo interesujące. Oprócz typowych ćwiczeń, jakie stosują aktorzy „na rozgrzewkę”, mogli wcielić się w rolę scenografa, aktora, dżwiękowca, nagrać scenkę, stworzyć muzykę czy podpatrzyć techniki pracy ludzi teatru. „To była udana wycieczka” -oceniają uczniowie.