Menu +

Kolejny rocznik absolwentów opuścił szkołę – niezwyczajne pożegnanie w SP 22

Jak co roku było pięknie, jak co roku wzruszająco, ale całkiem inaczej, bo w pełnym reżimie sanitarnym, czyli z ekranu, młodsi uczniowie pożegnali swoich starszych kolegów. Tradycji wręczenia statuetki dla najlepszego absolwenta i Teodorów – prestiżowej nagrody dla wyróżniających się uczniów musiało stać się zadość, nawet w czasach pandemii. Stąd ósmoklasiści pojawili się w szkole, żeby wziąć udział w krótkiej, ale bardzo uroczystej akademii. Nie zabrakło łez, kiedy z telebimu popłynęły wspomnienia, pożegnania i życzenia od nauczycieli i uczniów.

Jesteśmy z Was dumni, Drodzy Absolwenci Anno Domini 2020, że daliście radę w ten trudny czas,

„ …bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.” Paulo Coelho