XXVI Szkolny Festiwal Teatralny rozpoczęty…w dobrym stylu!

29 marca 2022 roku zainaugurowaliśmy (i reaktywowaliśmy po czasach pandemii) zabawę w teatr – Szkolnym Festiwalem Teatralnym zwaną. W koncercie zaprezentowali się uczestnicy artystycznych konkursów zewnętrznych. Była więc recytacja utworów poetyckich, monolog, poezja śpiewana, muzyka klasyczna, poważny repertuar twórczości więźniarek obozu koncentracyjnego w Ravensbruck oraz wdzięczny popis akrobatyczny.

Ważnym akcentem uroczystości było wręczenie dyplomu i tomiku Antologii Poezji dziecięcej i młodzieżowej laureatowi i zdobywcy III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Poezji – Krzysztofowi Guzendzie.

A oto wykonawcy ( w kolejności alfabetycznej): Matylda Bartoszek, Julia Ciesielska, Karolina Konieczny, Antonina Reda, Alicja Szal i Piotr Zasada. Koncert poprowadziły: Natalia Bącol i Izabela Orzechowska, a nad stroną techniczną czuwali: Krzysztof Guzenda i Dawid Wójcicki. Gośćmi koncertu byli: p. dyrektor Damian Pajonk, p. wicedyrektor Katarzyna Pietrzak, nauczyciele i uczniowie.