Festiwal, Festiwal…

Za nami dwa dni przesłuchań teatralnych. Aktorzy przenieśli nas w magiczny czas i przestrzeń. Odbyliśmy morską podróż z panem Maluśkiewiczem, znaleźliśmy się w świecie baśniowych bohaterów, odbyliśmy szybki kurs w Akademii Pana Kleksa, obserwowaliśmy działanie magicznego krzesła, by wreszcie wsiąść do Tramwaju zwanego nienawiścią.Przedstawiane spektakle bardzo się spodobały publiczności, która w tym roku niezwykle dopisała, widownia była przepełniona. Szczególnie radowała obecność rodziców. Wystąpiły klasy: III a. III b, świetlica szkolna, IV a, IV b, VI a, VI b, VII b. Program prowadzili uczniowie: Tatiana Bielawska, Joanna Budryńska, Paulina Komendera i Kajetan Smosna. Dziękujemy wykonawcom i nauczycielom, którzy prowadzą uczniów do magicznego świata teatru oraz szanownej komisji oceniającej, czyli: p. Janinie Bienek, p. Danucie Idkowiak, p. Annie Glados i p.Janinie Szymik oraz uczennicom z Samorządu Szkolnego: Zofii Płaziak, Weronice Sonntag, Nikoli Heczko i Antoninie Matuszewskiej.