Szkolny konkurs programowania „Moja droga do szkoły”

W piątek podczas szkolnych obchodów Dnia Dziecka i Dnia Sportu ogłoszono wyniki konkursu programowania „Moja droga do szkoły”. Do organizatora konkursu napłynęło wiele prac wykonanych w różnorodnej technice oraz formacie. Jury nie miało łatwego zadania! Prace uczniów były naprawdę oryginalne. Komisja oceniająca brała pod uwagę pomysłowość, estetyczne wykonanie oraz poprawność dołączonej instrukcji. „Złotą Myszkę Programisty”, czyli statuetkę za pierwsze miejsce w szkolnym konkursie, otrzymało aż dwóch uczniów: Robert z klasy 1b i Łukasz z klasy 4a. Wręczono również dwa dyplomy za zajęcie drugiego ( Patrycja z 1b i Szymon z 1a) oraz trzeciego miejsca (Miłosz z 4b). Kilka prac uczniów wyróżniono, a pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły. Prace uczniów można podziwiać na pokonkursowej wystawie w bibliotece szkolnej.