Dzień Bezpiecznego Internetu – konkurs szkolny dla uczniów

Już wkrótce obchodzimy DBI, czyli Dzień Bezpiecznego Internetu.

W związku z corocznymi obchodami tego ważnego święta w naszej szkole, zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie.
Zachęcamy Was do przygotowania scenki komiksowej opisującej i obrazującej jedną (wybraną przez siebie) zasadę kulturalnego porozumiewania się z innymi przez Internet.

Komiks powinien zawierać tytuł opisujący wybraną zasadę oraz minimum 3 pola z obrazkami i tekstami. Można skorzystać ze wzoru …kliknij lub zrobić swój według własnego pomysłu.

Technika wykonania:

• dowolna technika plastyczna (kredki, farby, wydzieranka, kolaż z czasopism itp.) lub
  • technika komputerowa (w dowolnym programie graficznym np. Paint, GIMP itp.) , plik powinien być zapisany z rozszerzeniem .jpg .png .bmp lub .pdf)

Termin oddawania prac: 1.02.2019 r.

Miejsce oddawania prac:

Dowiedz się więcej o zasadach netykiety… http://www.polskaniezwykla.pl/web/statics/netykieta.aspx