Menu +

Szanowni Rodzice, 

w uzgodnieniu z Dyrekcją Szkoły z inicjatywy Rady Rodziców, w dniu 05.04.2019 w godzinach porannych odbędzie się Kiermasz Wielkanocny, którego dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Alicji Świerk.  Historia tej małej Rudzianki, była już szeroko opisywana w lokalnych mediach, niemniej poniżej podajemy link, pod którym można zapoznać się  ze szczegółami  leczenia Alicji. 

https://rudaslaska.com.pl/i,pomozmy-ali-wygrac-z-choroba,200274,1369794.html

https://wiadomoscirudzkie.pl/wiadomosci/aktualnosci/ala-potrzebuje-ludzi-dobrych-serc,9546

Cała akcja organizacji tego kiermaszu ma cel charytatywny, który wpisuje się w idee jakie promuje szkoła, uczy wrażliwości i pobudza empatię na drugiego człowieka. 

W ramach sprzedaży na stoisku planujemy: sprzedaż ciast i ozdób o charakterze świątecznym, stąd kierujemy apel do Wszystkich Osób o Dobrym Sercu o wsparcie  tej inicjatywy i zaangażowanie się w przygotowania do Kiermaszu. 

Bardzo proszę o informację zwrotną poprzez dziennik elektroniczny, kto może coś przygotować  (ciasta, ozdoby świąteczne, kartki itp. ).

Z góry dziękuję za pomoc i okazaną wrażliwość. 

Przewodnicząca Rady Rodziców