Menu +

Zapisy na Koncert Młodych Talentów

Informujemy, że  5 czerwca odbędzie się w naszej szkole Koncert Młodych Talentów. W koncercie mogą wystąpić uczniowie z klas 4-8 SP  oraz 3 GIM, którzy przygotują występ wokalny, instrumentalny lub  taneczny.  Mottem imprezy niezmiennie od kilkunastu lat są słowa Anny Marii Jopek: „Bóg daje talent, a resztę musisz wygrać sam!”. Koncert ma na celu promowanie młodzieży utalentowanej artystycznie. Doroczny koncert daje możliwość miłego, pożytecznego spędzenia czasu wolnego oraz okazję do spotkania w gronie osób, których łączy wspólna pasja.

Zapisy chętnych uczniów przyjmowane są w bibliotece do 20 maja. Przy zapisie konieczne jest podanie repertuaru oraz przyniesienie na pendrivie pliku muzycznego będącego podkładem do śpiewanej piosenki lub tańczonego utworu.

Próby odbędą się 22 oraz 27 maja. Godzinę swojej próby proszę uzgodnić indywidualnie z organizatorkami koncertu.

Zapraszamy:)

 

Organizatorki KMT

M. Wiśniowska, J. Bienek, A. Janczewska-Połap, w. Mruk-Kujawa