Menu +

Festyn Rodzinny za nami!

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele.
Za nami dzień wspólnego świętowania na Festynie Rodzinnym.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy jakkolwiek uczestniczyli przy jego organizacji. Dziękuję za przekazane ciasta, fanty i inne drobiazgi, pozyskanie sponsorów i osobiste włączenie się do przygotowania i obsługi festynu. Cieszy mnie to, że dopisała pogoda i Wasza bardzo liczna obecność w to piątkowe popołudnie. Wspólnie z Organizatorami – Radą Rodziców, dziękujemy za przybycie i aktywny udział w naszym festynie.
Z okazji dzisiejszego święta – Dnia Dziecka, wszystkim Uczniom składam najlepsze życzenia zdrowia, uśmiechu i zadowolenia z podejmowanych działań i nowych stawianych sobie wyzwań. Życzę Wam wielu fajnych koleżanek i kolegów a także szczerych i oddanych przyjaciół.
Radosnego Dnia Dziecka 2019!
Z wyrazami pozdrowienia i szacunku:
Damian Pajonk