Europejski Dzień Języków obchodzony jest 26 września każdego roku od 2001 r.
Od kilkunastu lat nasza szkoła włącza się w to europejskie świętowanie. Udział w zabawach językowych wpływa na rozwijanie kompetencji kluczowej – porozumiewania się w językach obcych. W tym roku przygotowaliśmy również wciągające konkursy i oczywiście nagrody.
W czwartek w czytelni czekać będzie gra – niespodzianka. Wszyscy będziecie mieli szansę się pobawić.

Chętni uczniowie mogą zmierzyć się z językowymi wyzwaniami w czasie przerw:

• Klasy 2 oraz 3 zmierzą się z zakodowanym hasłem. Kartki  z zakodowanym alfabetem będą rozwieszone na parterze.
  • Klasy 3, 4 oraz 5 będą miały za zadanie odczytanie „MIRROR WORDS”. Prosimy o przyniesienie małych lusterek.
  • Klasy 5, 6, 7 oraz 8 będą odpowiadać na pytania ukryte w kodach QR (niebieskie kody QR przeznaczone są dla klas 5 i 6, czerwone kody QR przeznaczone są dla klas 7 i 8)

Od czwartku do poniedziałku pani Chawińska i pani Glados będą czekać na wypełnione przez was karty odpowiedzi.

Karta zadań kl. 3 i 4

Karta zadań kl. 5