Rekrutacja 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 22  im. Jana Stefana Dworaka w Rudzie Śląskiej 9, ul. Ratowników 15 informuje, że: zapisy  do klasy I przyjmowane będą od 9 do 20 marca 2020r.

ZGŁOSZENIA dla uczniów z obwodu szkoły oraz WNIOSKI dla kandydatów spoza obwodu szkoły należy pobrać w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej szkoły  kliknij tutaj i złożyć w sekretariacie szkoły w w /w terminie w godz.:  8 00 – 16 00

Prosimy, w miarę możliwości o dwustronne drukowanie tych dokumentów.

WAŻNE!
Załącznikiem do wniosku/zgłoszenia jest klauzula informacyjna dla rodziców/opiekunów RODO.

ULICE NALEŻĄCE DO OBWODU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 22:
Chorzowska, Ignacego Krasickiego, Jana Furgoła, Józefa Lompy, Kolejowa, Kolista, ks. Jana Szymały, Lisia, Łączna, Mieszka I, Otylii, Piotra Niedurnego od 2 do 36 (nr parzyste), Parkowa, Pokoju, Ratowników, Spółdzielcza, Szarotek.

Dokumenty:

ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA z 24.01.2020 r.

REGULAMIN REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 22 im. Jana Stefana Dworaka w RUDZIE ŚLĄSKIEJ

ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

WNIOSEK O PRZYJĘCIE KANDYDATA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW – RODO