Zawieszenie zajęć w naszej szkole na dwa tygodnie.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie i Uczniowie.
Poniżej zamieszczam link do informacji MEN w związku z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju koronawirusa i koniecznością zapobiegania temu zjawisku.
Działając stosownie do jego treści zawieszam zajęcia w naszej szkole na dwa tygodnie w okresie 12-25 marca br.
W trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy przypilnować, aby unikały miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).
Jednocześnie apeluję, by już od jutra, tj. 12 marca br. (czwartek) w miarę możliwości powstrzymać się od wysyłania dzieci do szkoły. W dniach 12 i 13 marca będą mogły się odbyć jedynie czynności opiekuńcze. Natomiast od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły.
Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki, dlatego poprosiłem nauczycieli o to, aby przygotowali materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu, które będą im przesyłane drogą elektroniczną przez dziennik internetowy.
Bardzo proszę o bieżące śledzenie komunikatów medialnych i informacji w naszym dzienniku elektronicznym.
D. Pajonk