Podziękowanie i życzenia wakacyjne

Szanowni Państwo: Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 22 w Rudzie Śląskiej.
Za nami kolejny rok szkolny – rok dla nas wszystkich szczególny i wyjątkowy. Inny niż poprzednie.

Drodzy Uczniowie:
Gratuluję Wam wszystkich sukcesów, tych nawet najdrobniejszych osiągnięć oraz tego, że staraliście się właściwie odnaleźć w tej innej – bo zdalnej szkole.

Szanowni Rodzice:
W tym roku – wyjątkowo gorliwie chcę Państwu pogratulować wyników edukacyjnych Waszych dzieci, ale również podziękować za współpracę, wsparcie, a także ogromną wyrozumiałość dla trudu oraz wysiłku nauczycieli i uczniów. Macie Państwo bardzo wielki udział w efektach naszych działań. Dziękuję Wam za to!

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły:
Mimo wielu utrudnień, Wasza mobilizacja i zdyscyplinowanie w pracy były w tym roku wyjątkowe.

Nowe zadania i wyzwania zrealizowaliście sprawnie i co najważniejsze – bezpiecznie oraz z wielkim zatroskaniem o każdego ucznia. To także dzięki temu, wszyscy nasi uczniowie, zostali spokojnie wprowadzeni w kształcenie zdalne i odnieśli sukces edukacyjny.
Gratuluję i dziękuję Wam za to!

Życzę Wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych oraz zdrowych wakacji.

Kochani uczniowie!
Wracajcie do nas! Czekamy na Was z nagrodami!
Życzę Wam dobrego wypoczynku na wakacjach.

Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i wszyscy Pracownicy SP22.
Do zobaczenia we wrześniu!
Damian Pajonk