Menu +

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/21

Z uwagi na wytyczne MEN, GIS i MZ dotyczące organizacji pracy szkół w warunkach epidemii rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy we wtorek, tj. 1 września br. wg poniższego harmonogramu.

UWAGA!

  • Powitanie klas pierwszych:

– na podwórku (plac przy wejściu do budynku z tyłu szkoły),

– w  razie niepogody w auli szkoły (wówczas prosimy o wejście z uczniem na teren
budynku tylko jednej osoby dorosłej).

  • Pozostałe klasy, tzn.: II – VIII spotykają się z wychowawcami w wyznaczonych salach wg powyższego harmonogramu. W spotkaniach na terenie szkoły biorą udział wyłącznie uczniowie. Osoby dorosłe prosimy o czekanie na uczniów przed budynkiem szkoły. Należy bezwzględnie dostosować się do powyższego harmonogramu, który ma na celu ograniczenie przebywania we wspólnej przestrzeni szkolnej zbyt dużej liczby osób.
  • Wszystkich, tzn. nauczycieli, uczniów i rodziców/opiekunów obowiązuje zakrycie nosa i ust oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku szkoły.