Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 5 XI

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy Was do wzięcia udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. W naszej szkole obchodzimy ten dzień już po raz trzeci. W tym roku będziemy świętować w nieco innej formie.

1. Zachęcamy Was do tego, aby w czwartek 5.11.2020 r. przebrać się za wybraną postać z bajki i w przebraniu przyjść na lekcje (klasy 1-3) lub uczestniczyć w lekcjach online (klasy 4-8).

2. Proponujemy Wam, abyście zrobili sobie w domu zdjęcie w przebraniu i wysłali je za zgodą rodziców na maila biblioteka@sp22.edu.pl Napiszcie koniecznie za jaką postać się przebraliście. (Wysłanie maila jest jednoznacznie ze zgodą rodziców na publikację wizerunku dziecka na www szkoły oraz Facebooku).3. Zapraszamy Was także do udziału w szkolnym quizie dostępnym na stronie https://quizizz.com/join?gc=47475624
Quiz będzie aktywny do niedzieli 8.11.br. Uczeń biorący udział w quizie proszony jest o wpisanie imienia i 3 pierwszych liter nazwiska.

Zapraszamy do wspólnej zabawy:-)
Janina Bienek oraz Weronika Mruk-Kujawa