„I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie SP nr 22,
W imieniu Rady Rodziców i Szkolnego Wolontariatu składam serdeczne podziękowania za udział w akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Z całego serca dziękuję za przekazane produkty żywnościowe, przepiękne kartki i upieczone pierniczki. W sposób szczególny dziękuję Dyrekcji Szkoły i pracownikom szkoły za pomoc i wsparcie. Wielkie podziękowania należą się również przedszkolakom z MP nr 4, które jak co roku przygotowały kartki. Akcja „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem” trwa już od 6 lat a przedszkolaki zawsze o niej pamiętają.

Wszystkie dary i kartki świąteczne zostaną przekazane chorym i samotnym osobom z naszej parafii i na pewno sprawią obdarowanym wiele radości. Bardzo Wszystkim Państwu dziękuję ! Barbara Popenda