KLASY I-III WRACAJĄ DO SZKOŁY!

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas I-III

Miło mi poinformować, że od poniedziałku, tj. 18 stycznia br. wracamy do zajęć szkolnych w budynku szkoły dla uczniów klas I-III. Wznawiamy tym samym również funkcjonowanie świetlicy szkolnej i możliwość korzystania z obiadów przez dzieci z klas I-III. O zmianach w planie lekcji i sprawach organizacyjnych związanych z powrotem uczniów do szkoły informować będą Państwa wychowawcy klas.

Poniżej przesyłam Państwu linki do wytycznych oraz rozporządzenia  Ministerstwa Edukacji i Nauki w sprawie powrotu uczniów do szkół po feriach.

Serdecznie pozdrawiam i życzę uczniom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły bezpiecznej i spokojnej pracy.

Damian Pajonk

Organizacja nauki w szkołach i placówkach po feriach

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.