Od 4 maja 2021 r. KLASY I – III wracają do szkoły. KLASY IV – VIII do 14 maja 2021 r. (jeszcze) w nauczaniu zdalnym.

Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.
Informuję, że od wtorku, tj. 4 maja br. wracamy do zajęć szkolnych w budynku szkoły dla uczniów klas I-III. Wznawiamy tym samym również funkcjonowanie świetlicy szkolnej i możliwość korzystania z obiadów przez dzieci z klas I-III. O szczegółach dotyczących planu lekcji i spraw organizacyjnych związanych z powrotem uczniów do szkoły informować będą Państwa wychowawcy klas.
Zgodnie z ogłoszonym harmonogramem powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach uczniowie klas IV – VIII będą kontynuować nauczanie zdalne jeszcze do 14 maja br.
W szkole obowiązują nadal wszystkie dotychczasowe zasady dotyczące reżimu sanitarnego.
Serdecznie pozdrawiam i życzę uczniom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły bezpiecznej i spokojnej pracy.
Damian Pajonk
Szczegółowe informacje dotyczące powrotu do nauki stacjonarnej przedstawione są w komunikacie dostępnym na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Załączam link do wiadomości: