Konkurs na najciekawsze video sportowe

Nasza szkoła bierze udział w „ Konkursie na najciekawsze video sportowe” Prosimy całą społeczność szkolną, nauczycieli, rodziców, uczniów i wszystkich chętnych, którzy będą chcieli oddać swój głos na na nasz szkolny filmik od dnia 24.05.21 do 30.05.21. o głosowanie.
LINK DO PLATFORMY, NA KTÓREJ OD PONIEDZIAŁKU ROZPOCZNIESIĘ GŁOSOWANIE:https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/
1. Należy wybrać pracę konkursową naszej szkoły,
2. kliknąć w przycisk „Głosuj” zlokalizowany pod pracą konkursową,
3. podać adres e-mail, na który ma zostać wysłany link aktywacyjny potwierdzający udział w głosowaniu, a następnie potwierdzić oddany głos w wiadomości mailowej, klikając w link:”potwierdzam oddanie głosu”
Organizator zastrzega, że adres e-mail, o którym mowa w pkt 3 może być wykorzystany wyłącznie jeden raz.
Nagrodą w Konkursie dla 3 głównych zwycięzców jest zestaw sprzętu sportowego. Liczymy na mobilizację wszystkich do głosowania

😊

Prosimy przekażcie to dalej, jest o co walczyć

😊