Wielka uroczystość w szkole na Frynie.

Dzień Patrona w SP22 im. Jana Stefana Dworaka to zawsze wielka uroczystość. W tym roku obchodom towarzyszyła dodatkowa atrakcja: uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci „Podwórko Nivea”, które zawdzięczamy staraniom pani Anny Glados, uczniów klasy 7a, pani Danuty Danielczok z kl. 3b (obecnie już 4b!) oraz ich rodzicom. Jak co roku zaszczycili nas zacni goście, z panią Barbarą Dworak, córką naszego patrona, na czele. Była akademia, na której wystąpili laureaci konkursów śląskiej godki i śląskiego śpiewanio, w tym zespół klasy 4b pod kierownictwem pani Ewy Zieleźnik. Potem był grill, śląski żur, pyszny tort i mnóstwo radości. Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych uczniów za wielkie zaangażowanie! Dzięki Wam społeczność SP22 to naprawdę rodzina!