Zaproszenie do rodzinnego konkursu logopedycznego.

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy zapraszam do udziału w Rodzinnym Konkursie Logopedycznym!
Konkurs adresowany jest do WSZYSTKICH uczniów Szkoły Podstawowej nr 22 i polega na napisaniu WIERSZA o dowolnej tematyce. W wierszu należy użyć jak najwięcej wyrazów zawierających głoski, których poprawna wymowa często stwarza problemy: S, Z, C, DZ, SZ, Ż/RZ, CZ, DŻ oraz R Konkurs jest „RODZINNY” tzn., że w napisaniu wiersza mogą brać udział członkowie Rodziny ucznia (rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, dziadkowie, itd.)
Jedna Rodzina może zgłosić do konkursu tylko jeden wiersz. Podpisane prace należy składać u wychowawcy lub logopedy do 3 marca 2023r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 6 marca 2023r.
Przewidziane są nagrody i wyróżnienia.
Dobrej zabawy!!!
Renata Waldera logopeda