Znowu mamy sukces!

Z wielką przyjemnością donosimy, że nasi uczniowie dostali się do wojewódzkiego finału Wielkiej Ligi Czytelników!

Dwa zespoły: z klas 1-3 Ola Deja, Laura Zych i Marcel Matuszczyk oraz z klas 4-6 Zosia Idkowiak, Hania Jędraszak i Nikodem Wojtuch, będą walczyć o dojście do finału ogólnopolskiego. Dodam jeszcze, że testy konkursowe były BARDZO trudne, a nasi uczniowie osiągnęli wysokie lokaty: zespół z klas 1-3 trzecią w mieście, a zespół z klas 4-6 najwyższą w mieście! Uczennice z klas 8 również mogą się poszczycić osiągnięciem i choć nie będą brały udziału w finale wojewódzkim, pragniemy poinformować, że Laura Dyczka, Paulina Plewnia oraz Natalia Tyszkowska uzyskały drugi najlepszy wynik w mieście w swojej kategorii wiekowej!

Wszystkim uczestnikom już gratulujemy, za walczących w finale wojewódzkim trzymamy kciuki! :-))