Nagroda im. Łucji Staniczkowej – edukatorki regionalnej

W czwartek, 12 października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bardzo wzruszającej uroczystości wręczenia Nagrody im. Łucji Staniczkowej – edukatorki regionalnej, której laureatką została zaprzyjaźniona z naszą szkołą nauczycielka Morcinka – pani Anna Morajko – Fornal. Pani Ania znalazła się w doborowym towarzystwie pozostałych uhonorowanych: pani profesor Jolanty Tambor, pani dr Justyny Mikuły, pana prezydenta Katowic Marcina Krupy.  Gratulujemy pani Ani z całego serca i życzymy niegasnącego entuzjazmu w propagowaniu śląskości. Trudno uwierzyć, że pani Łucji, która chętnie w naszej szkole jeszcze niedawno gościła, nie ma już między nami, ale cieszymy się, że Związek Górnośląski w postaci nagrody przedłuża jej obecność w życiu wszystkich kochających Śląsk.