4 grudnia br. (w godzinach porannych) – odbywać się będzie AKCJA CHARYTATYWNA na rzecz Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizację kiermaszu pt. „Pomagam – daję nadzieję”.

W poniedziałek, 04.12.2023 r. w naszej szkole odbędzie się kiermasz, z którego dochód zostanie przekazany na działalność Hospicjum Domowego im św. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. Zależy nam, aby każda klasa miała swój udział w tej akcji. Dlatego proponujemy, aby z każdej klasy zostały przygotowane:

– blacha ciasta (bez kremów),

– kartki i ozdoby świąteczne,

– drobne rzeczy (np. art. piśmiennicze, zabawki, biżuteria).

Prosimy, aby wszystkie ozdoby i drobne upominki były nowe.

Liczymy na Państwa wsparcie. Przygotowania do kiermaszu mogą być świetną okazją do spędzenia niezapomnianych rodzinnych chwil, np. przy pieczeniu ciasteczek świątecznych.

Prosimy, aby przez wychowawców klas przekazywać chęć wzięcia udziału w pomocy przy organizacji kiermaszu. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:

Małgorzata Biskup, Joanna Molek, Karina Wesoły