MIEJSKI KONKURS „BEZPIECZNI & CYBERBEZPIECZNI” dla uczniów klas 4-8

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w miejskim konkursie „BEZPIECZNI & CYBERBEZPIECZNI” pod honorowym patronatem PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA

Pełny regulamin wraz z załącznikami do wypełnienia dostępny jest pod linkiem … kliknij

Skrót z regulaminu konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 13 w Rudzie Śląskiej oraz Straż Miejska w Rudzie Śląskiej.
  2. Tematyka konkursu wiąże się z szeroko rozumianym bezpieczeństwem zarówno w świecie rzeczywistym jak i w świecie wirtualnym. Hasło konkursu dla uczniów klas 4-8 brzmi: „CYBERZASADY”.
  3. Konkurs polega na realizacji projektu plakatu (bądź ulotki) związanego z zasadami dobrego zachowania w życiu wirtualnym.
  4. Warunki konkursu na plakat „CYBERZASADY”:
    Plakat powinien być zgodny z tematem konkursu.
    Plakat rozmiaru A4 powinien być wykonany w dowolnym programie komputerowym.
    Plakat należy zapisać w formacie jpg, jpeg, bmp lub png.
    Plik plakatu powinien być podpisany wg następującego wzoru: Nazwisko_Imię_Klasa_Nazwa Szkoły.
    Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursową, oryginalność podejścia do tematu i walory edukacyjne pracy.
    Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.
  5. Zgłoszenie pracy konkursowej:
    Prace należy przesłać na adres mailowy: cyberbezpiecznisp13@op.pl
    – Do przesyłanej pracy należy dołączyć w wersji elektronicznej następujące dokumenty:

1) formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1),

2) zgoda rodziców/opiekunów prawnych na udział dziecka w konkursie (załącznik nr 2),

3) oświadczenie podpisane przez przedstawiciela ustawowego uczestnika o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i akceptacją jego zapisów (załącznik nr 3).
– Autor zgłaszając pracę i podpisując kartę zgłoszenia, jednocześnie oświadcza, iż posiada pełnię nieograniczonych praw autorskich do zgłoszonego plakatu, a praca nie narusza praw autorskich osób trzecich.

• Dodatkowe informacje:
    Konkurs jest bezpłatny i dobrowolny.
    Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.
    Ogłoszenie wyników nastąpi 22 maja 2024 roku w SP 13 w Rudzie Śląskiej.
    Autorom najciekawszych prac przyznane zostaną rzeczowe nagrody oraz wyróżnienia.
    Wszelkich informacji udzielają koordynatorzy konkursu: Małgorzata Świderska-Adamiok, e-mail: mgosias@op.pl oraz Iwona Kowalska, e-mail: inaszaszkola@gmail.com
    – Uczniowie mogę wykonywać prace samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela. (Chętnych uczniów do kontaktu zaprasza nauczyciel informatyki p. Weronika)
  • Nadsyłanie prac do 30 KWIETNIA 2024 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału:-)