Podziękowanie za udział w Festynie.

Za nami kolejny Szkolny Festyn Rodzinny pod hasłem „Letnie sztandy szkolnej bandy”. Mimo, iż wczorajsza pogoda nie pomagała nam przy jego organizacji ani przebiegu, to jednak wielu rodziców, uczniów, pracowników szkoły i nauczycieli postanowiło przygotować i wziąć udział w tej wspólnej imprezie integracyjnej. Frekwencja dopisała i zabawa się udała. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg festynu Radzie Rodziców, trójkom klasowym oraz wielu rodzicom, pracownikom szkoły i nauczycielom, a także uczniom za przygotowanie sztandów i innych atrakcji, których ilość i poziom przygotowania były naprawdę – ogromne.

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej imprezie Panu Prezydentowi Michałowi Pierończykowi i Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksandrze Piecko oraz przedszkolakom z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Misia Uszatka, uczniom z IV LO im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej, służbom Komendy Miejskiej Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym mieście.

Dodaj komentarz

Or