Spotkanie sieciujące dla uczestników gry Polichrom

Dziś (28.02.br.) w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach spotkaliśmy się z drużynami reprezentującymi szkolne kluby wolontariatu. To z nimi uczestniczymy w grze Polichrom organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia działań każdego klubu. Każda szkoła mogła przedstawić się i opowiedzieć o swoich najważniejszych działaniach. Spotkanie miało na celu ewaluację, czyli podsumowanie dotychczasowych działań w Polichromie. Odbyły się warsztaty zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Dorośli mogli sporo dowiedzieć się o wprowadzeniu gamifikacji do zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. Młodzież natomiast podczas warsztatów mogła uczestniczyć w planowaniu kolejnych wydarzeń w Polichromie.