Zaproszenie do udziału w konkursie informatycznym

Zapraszam uczniów klasy 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 klasy gimnazjum do udziału w ogólnopolskim konkurs informatycznym MASTER IT.

Celem konkursu jest:
1. Rozwijanie zainteresowań informatycznych i przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie z wykorzystaniem nowych technologii.
2. Stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności.
3. Wyłanianie i wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań informatycznych.
4. Kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy.

Pierwszy etap konkursu to test on-line. Polega on na samodzielnym rozwiązywaniu testu, który zostanie umieszczony na platformie edukacyjnej z wykorzystaniem narzędzia Office 365 firmy Microsoft. Wyniki tego etapu zadecydują o zakwalifikowaniu się do półfinału. Będzie to 80 osób z największą liczbą punktów.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie proszę o kontakt z p. W. Mruk-Kujawa najpóźniej do poniedziałku 22.01.br.
Potrzebny jeszcze jest nam czas na założenie konta ucznia w usłudze Office 365.

Szczegółowy regulamin dostępny tutaj